CITYBLOCK349EP

Як якісно поєднати шафу-купе і натяжні стелі

В процесі облаштування житлового приміщення, сучасні дизайнери мають достатню кількість зручних і красивих рішень. Зокрема, досить часто використовуються натяжні стелі і шафи-купе. І те, і інше пристосування дуже хороші і зручні. Але як правильно їх поєднати в одному проекті? Про це і піде мова нижче.

У чому власне проблема

Як правило, всі інтер’єрні рішення переслідують відразу кілька цілей. З них можна виділити три основні. Тобто такі цілі, які інтер’єрний дизайнер повинен досягти в будь-якому випадку. Ось ці цілі:

  • Всі конструкції повинні бути максимально зручними і функціональними.
  • Всі конструкції повинні відповідати загальному стилю приміщення і виглядати красиво
  • Всі конструкції повинні бути доступними для ремонту і вдосконалення, незалежно один від одного.

Саме в цих трьох моментах і криється основна проблема одночасного застосування таких рішень, як натяжна стеля і вбудована шафа-купе. Саме тому, рішення такої проблеми має бути комплексним і надійним. Крім того, це рішення повинно бути не дуже дорогим.

Шляхи вирішення цієї проблеми

Як правило, є кілька апробованих рішень такого завдання. З них найбільш популярні два способи

шкафПерший спосіб полягає в тому, що спочатку кріпиться загальна деталь для обох конструкцій – брус. Саме він буде підставою, до якого будуть кріпитися деталі вбудованої шафи купе. До нього ж буде кріпитися алюмінієвий або пластиковий профіль для натяжної стелі. Таким чином, обидві системи будуть закріплені окремо один від одного. Це дасть можливість, без проблем, проводити будь-які роботи з кожною з них, зовсім не зачіпаючи іншу.

шкаф 2Інший спосіб передбачає початкове формування конструкції вбудованої шафи-купе. Саме його верхня частина буде основою для профілю від натяжної стелі. Таке рішення застосовується у випадках, коли шафа-купе вже є, а натяжну стелю тільки планується змонтувати. Якість кріплення натяжної стелі, в цьому випадку, безпосередньо залежить від кріплення деталей шафи-купе.

Будь ласка, оцініть сторінку

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

Фотогалерея робіт
ГОТОВІ РІШЕННЯ
Спальня, 7 м.кв
1,760 грн
Детальніше
Ванна, 5 м.кв
2,050 грн
Детальніше
Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
ТРЕНД року
Парящі лінії
Детальніше
Популярні статті

Зміст: Особливості дизайну стелі Дворівневі стелі. Які бувають? Натажние стелі з фотодруком Переваги натяжних стель на кухні Догляд за натяжними стелями на кухні Популярні запитання Багато хто погодиться, що кухня…

Перш ніж придбати безшовну натяжну стелю необхідно визначитися з виробником безшовної натяжної стелі і сумою, яку Ви готові витратити. Компанії часто знижують ціну на безшовну натяжну стелю включаючи в неї…

Глянцева натяжна стеля – найбільш сучасний, стильний і ефектний спосіб обробки стелі. Глянцеві поверхні прекрасно поєднуються з інтер’єром практично будь-якого стилю, а широкий спектр кольорових рішень дозволяє втілити в життя…

Одним з особливих елементів декору приміщення є натяжна стеля. Коли ремонтом займається фахівець, то власник не думає про те, як вибрати натяжну стелю – все це здатний вирішити професіонал своєї…

Натяжні стелі вже тривалий час утримують лідерство серед стельових конструкцій, оскільки здатні забезпечити ідеально рівну поверхню, а також втілити в життя навіть найскладніші дизайнерські ідеї. Існує кілька типів таких виробів….