CITYBLOCK349EP

Яка стеля краще: глянцева або матова?

Раніше вибором оздоблення стелі ніхто сильно не займався, адже варіантів було небагато – або фарбування або обклеювання шпалерами. Тепер же ринок будівельних матеріалів пропонує більший вибір. Є на ньому і свої лідери, які найбільше полюбились нашим співвітчизникам – натяжні стелі.

Напевно кожен, хто зібрався робити ремонт, задається питанням яка стеля краще: глянцева або матова? Давайте ж розберемося в видах цієї новинки!

зал 4Глянцева стеля – дозволяє добитися ідеально рівної і гладкої поверхні, в залежності від моделі, може мати відзеркалюючу здатність до 90%. Такі стелі відмінно справляються із завданням візуального збільшення висоти стелі, представлені в різних кольорах і фактурах. Дозволяють зонувати приміщення, а також добитися ефекту «зоряного неба». Саме через їх невичерпний простір для фантазій, глянцеві стелі стали улюбленцями дизайнерів інтер’єрів. Однак вартість на них трохи вище, ніж на матові аналоги.

2Матова натяжна стеля – має шорстку класичну поверхню, можуть бути встановлені в будь-якому приміщенні. Особливо актуальні такі стелі там, де потрібні спокій і комфорт, наприклад, в спальні. І хоча вибір кольорів невеликий, але у таких стель є своя перевага – на них відмінно наноситься фотодрук. А при правильно підібраному освітленні на них красиво і м’яко лягають відблиски, що робить приміщення ще більш затишним.

Як бачите, свої достоїнства мають обидва даних вида обробки, і який з них вибрати Вам – варто вирішувати виходячи з ваших смакових уподобань і інтер’єрного рішення конкретного приміщення.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше