CITYBLOCK349EP

Які натяжні стелі краще?

Натяжні стелі вже тривалий час утримують лідерство серед стельових конструкцій, оскільки здатні забезпечити ідеально рівну поверхню, а також втілити в життя навіть найскладніші дизайнерські ідеї. Існує кілька типів таких виробів. В першу чергу має значення країна і фірма-виробник. Також доведеться визначитися з особливостями конструкції стелі: буде він рівним або багаторівневим. За зовнішнім виглядом стелі можуть бути глянцевими, матовими, монохромними, або ж з малюнком.

Основні виробники

Сьогодні більшу частину ринку становлять натяжні конструкції виробництва європейських країн, таких як Франція і Німеччина, також досить популярні вироби азіатських компаній.

Вся представлена ​​продукція відповідає міжнародним стандартам і має відповідні сертифікати. Вироби виготовлені з урахуванням найсуворіших світових вимог до екологічності та безпеки для здоров’я, при цьому вартість залишається в розумних межах.

Такі натяжні стелі дуже довговічні, не вигорають під впливом сонячних променів і не провисають з часом. Важливо, щоб монтаж натяжної стелі проводився професіоналами, так як ця процедура вимагає певного досвіду і спеціального устаткування.

Багаторівневі і суцільні натяжні стелі

На етапі вибору нерідко виникає питання про те, які натяжні стелі краще: традиційні суцільні або ж багаторівневі. Необхідно звернути увагу на стиль оформлення інтер’єру, а також розмір приміщення. Суцільні стелі найкраще підходять для невеликих кімнат, виглядають універсально і красиво. Також подібні вироби простіші в монтажі.

Багаторівневі стелі, при грамотному дизайнерському рішені, здатні облагородити і прикрасити приміщення в будь-якому стилі. Вони відмінно виглядають у великих світлих кімнатах, оскільки допомагають уникнути видимих ​​швів при перекритті значною стельової площі. На відміну від суцільних, матові натяжні стелі з декількох рівнів можуть поєднувати в собі і глянцеві поверхні, і кольорові вставки, і геометричні елементи. При цьому їх з’єднання не виглядатимуть неприродно.

Стелі з плівки і тканини

Крім того, виготовлятися натяжні стелі можуть з різних матеріалів. Найбільш поширені вироби з плівки ПВХ. Вони поєднують в собі різноманіття стилістичних рішень, чим в першу чергу і залучають. Але виробництво в якості основного матеріалу може використовувати і текстиль. Полотно обробляється спеціальними хімічними речовинами, які перешкоджають вицвітанню, накопиченню пилу і статичної електрики.

Суцільна тканинна стеля чудово підходить для великих приміщень, оскільки, на відміну від ПВХ, не має помітних стиків. Зазвичай такі вироби випускаються в монохромному виконанні, проте останнім часом стало популярно наносити на поверхню різноманітні кольорові малюнки. Важливо відзначити, що зважаючи на особливості матеріалу тканинні стелі бувають тільки матовими.

Глянцеві і матові стелі

Також, якщо вас цікавить, які бувають натяжні стелі, слід звернути увагу на їх зовнішній вигляд. Матові стелі створюють враження ідеально оштукатурені поверхні, на якій може розташовуватися джерело центрального освітлення або надрукований малюнок.

Глянцева стеля має дзеркальну або напів дзеркальну поверхню, тому робить простір візуально ширше і вище. Блиск надає нотку урочистості, а відображення правильно розташованих джерел світла створюють неповторну гру відблисків і акцентів. В цілому, види натяжних стель можуть бути вдало поєднані в багаторівневих конструкціях.

Кольорові принти наносяться на стельове полотно за допомогою спеціального методу друку. Можливо нанесення абстрактних візерунків, повторюваних мотивів, фотовідбитків і малюнків. Це дозволяє зробити стелю повноправною частиною декору, вдало вписавши його в стиль кімнати.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше