CITYBLOCK349EP

Натяжні стелі в басейні

Одна з основних переваг натяжних стель полягає в тому, що представлена ​​конструкція здатна захистити приміщення від згубного впливу вологи. Тому її прагнуть встановити в першу чергу там, де спостерігається підвищений рівень вологості – у ванній, басейні і т.д.

Які натяжні стелі використовують для басейнів

images 1Натяжні стелі в басейні, як правило, володіють дзеркальною поверхнею. Глянцеві натяжні стелі сприяють відображенню води і додають приміщенню привабливого вигляду. Матову натяжну стелю для басейнів не рекомендують використовувати. Як матеріал для конструкції часто використовують поліестерову тканину, для якої характерна висока міцність, стійкість до механічних пошкоджень, наявність звуко- і теплоізоляційних властивостей, стійкість до перепадів температури і можливість нанесення на неї різних малюнків і фотографій.

Чому потрібно встановлювати натяжні стелі в басейні

 • Натяжна стеля не пропускає вологість і має антисептичні властивості.
 • Подібна конструкція здатна витримати високу вологість і часті перепади температури.
 • Натяжні стелі приховують різні комунікації і електрообладнання, а також служать своєрідним захистом для них.
 • Конструкція перешкоджає утворенню цвілі і грибка.
 • Матеріал з якого виготовляють натяжні стелі Київ не проводить електрику і має ідеально рівну поверхню.

Оформлення фотодруком

Одним з популярних і оригінальних варіантів дизайну натяжної стелі в басейні є нанесення на нього різних фотозображень високої якості. Фотодрук на стелі і правильно підібране освітлення надають приміщенню ефектність і атмосферу розкоші. Зображення можна вибрати з числа готових або вигадати самостійно, наприклад, зробивши фото цікавого об’єкта. Варто відзначити, що ціна на подібне оформлення приміщення часто є досить високою. Однак результат вартий витрачених коштів.

Варіанти оформлення фотодруком

images 3
Для оформлення натяжної стелі в басейні фотодруком існує величезна кількість різних варіантів. Серед найбільш популярних з них знаходяться:

 • Хмари.
 • Нічне небо з сузір’ями.
 • Хвилі.
 • Абстрактні фігури.
 • Підводний світ.

Як правило, натяжні стелі в басейні оформлюють в блакитному або синьому кольорі. Серед інших цікавих варіантів для представленого приміщення – комбіновані натяжні стелі.

Установка натяжної стелі в басейні

Завдяки сучасним технологіям монтаж натяжної стелі в басейні здійснюється в найкоротші терміни без виснажливих підготовчих робіт в приміщенні. Установку слід довіряти виключно професіоналам, що володіють навичками і знаннями в цій області робіт. Фахівці компанії «Potolkoff» мають високу кваліфікацію. Вони виконують всю роботу по монтажу натяжної стелі оперативно і якісно. Крім того, компанія пропонує своїм клієнтам гарантію терміном на 12 років.

Вартість установки натяжної стелі

images 2Ціна на монтаж натяжної стелі в басейні залежить від площі готової конструкції, використовуваних матеріалів, дизайнерського рішення і додаткових елементів. На сайті компанії «Potolkoff» представлені приклади розрахунку вартості натяжної стелі для різних видів приміщень, а також детальний прайс на послуги. Замовити виготовлення і монтаж натяжної стелі, а також отримати консультацію з усіх цікавлячих питань можна всього лише зателефонувавши менеджерам компанії за контактними телефонами.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше