CITYBLOCK349EP

Найвигідніші ціни на стелі для тих хто придбав нерухомість!

Придбання власної нерухомості – це не тільки приємні враження від настання такої довгоочікуваної події, а й виникнення великої кількості різноманітних додаткових витрат. Ремонт кожної з кімнат, установка або заміна вікон і дверей, а також оздоблення стін і стелі – все це не тільки забирає сили і час, але і коштує чималих грошей. Як же скоротити майбутні витрати, з якими незмінно стикаються всі покупці нового житла?
Скидки натяжные потолки -15%

Вигідна акційна пропозиція всім хто придбав нерухомість і просто бажаючим оновити своє житло пропонує компанія Potolkoff: замовте до 31 грудня 2018 року послугу виклику наших майстрів і отримаєте знижку до 15% від кінцевої вартості виготовлення натяжних стель! Це допоможе вам отримати якісну і довговічну стельову конструкцію за найнижчою ціною. Економте на ремонті і оздобленні власної квартири не на шкоду якості отриманого результату!

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше