CITYBLOCK349EP

Приємний бонус для наших клієнтів: консультації по дизайну натяжних стель!

Виклик спеціаліста, який проведе всі необхідні виміри приміщення і допоможе вам отримати інформацію про монтаж натяжної стелі – лише одна з послуг, які пропонує компанія Potolkoff. Найбільш приємним бонусом для наших клієнтів може стати така додаткова послуга, як професійна консультація по дизайну натяжної стелі для тієї або іншої кімнати вашого будинку.

Дизайн и змеры натяжных потолков бесплатно - Потолкофф

Визначитися з дизайном натяжної стелі важко практично кожному власникові квартири. Вкрай складно вгадати зі стилем, кольоровою гамою і формою конструкції, адже врахувати всі важливі деталі, складові гармонійний і завершений інтер’єр приміщення, дуже нелегко. Довірте цю роботу професіоналам, звернувшись за консультацією до наших фахівців!

Багате розмаїття варіантів стельових конструкцій представлено в розділі “Види натяжних стель”. Матові,глянцеві і сатинові, багаторівневі, із зоряним небом або фотодруком – кожна з цих моделей перетворить будь-яку кімнату в справжній шедевр дизайнерського мистецтва!

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше